Novinky
Mesačné "MOON" lampy

  Onedlho spúštame výrobu jedinečných mesačných "MOON" lámp, ktoré budú ideálne darčeky pre Vašich blízkych...

viac
Platba kartou - ONLNE

Od pondelka 18.mája 2020 prinášame pre Vás už aj online platby kartou. Zaplatíte z pohodlia Vašeho domova a my Vám už len doručíme naše výrobky :)   

viac
Výhoda registrácie

zľava na celý sortiment 5%.    Pre zľavu na nákup 5% stačí ak sa na našej stránke zaregistrujete. Pri ďalších objednávkach ceny tovaru s 5% zľavou uvidíte len ak budete prihlásený.

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Vitajte v našom novom eshope

Vážení zákazníci,

chceme Vás z dôvodu vážnej situácie s Korona vírusom poprosiť o zvolenie platby vopred, aby sme čo najviac ochránili kuriérov a tým aj nás všetkých. V prípade platby na dobierku prosíme plaťte kartou. Pri preberaní zásielky sa aj vy chráňte rúškom a rukavicami, balíky prejdú mnohými rukami a miestami. Prajeme vám hlavne zdravie a nech sa táto situácia čo najskôr aj s naším zodpovedným prístupom šťastne skončí. 

 

Dobrý deň, vitajte,

 
v ponuke značky !CreativeGlass" nájdete výrobky s vlastným dizajnom a originálnym spracovaním, ale aj materiál na tvorenie, z ktorého si môžete prekrásne výrobky vyrobiť aj sami doma. Hlavným materiálom je v našej tvorbe drevo a sklo. Sú to tradičné, ekologické, prírodné a obnoviteľné materiály.

Naše produkty sa delia na niekoľko skupín, z ktorých si určite vyberiete niečo pre Vás a Vašich blízkych.  Všetky výrobky sú navrhnuté a vyrobené na Slovensku.
 
Ako novinku spúšťame výrobu jedinečných "MOON" mesačných lámp, kde je možné zakomponovať Vašu fotografiu Vás alebo Vašich blízkych.
 
Ak nás chcete kontaktovať s nejakou otázkou, píšte na mail alebo nám zavolajte.

Tešíme sa na spoluprácu, tím CreativeGlass 

 

 

 

 

Copyright 2020 - 2021 © creativeglass.sk - Váš partner pre kreatívnu tvorbu