Novinky
Mesačné "MOON" lampy

  Onedlho spúštame výrobu jedinečných mesačných "MOON" lámp, ktoré budú ideálne darčeky pre Vašich blízkych...

viac
Platba kartou - ONLNE

Od pondelka 18.mája 2020 prinášame pre Vás už aj online platby kartou. Zaplatíte z pohodlia Vašeho domova a my Vám už len doručíme naše výrobky :)   

viac
Výhoda registrácie

zľava na celý sortiment 5%.    Pre zľavu na nákup 5% stačí ak sa na našej stránke zaregistrujete. Pri ďalších objednávkach ceny tovaru s 5% zľavou uvidíte len ak budete prihlásený.

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Vernostný program

Úvod KontaktVernostný program

Našim verným registrovaným zákazníkom dávame zľavu. Za každý nákup nad 1 € pripisuje automatický systém bonusové body, ktoré môžete premeniť na zľavu.


Vernostný program firmy HAMOND Group s.r.o. ktorá prevádzkuje eshop creativeglass.sk.

1.         Vysvetlenie pojmov: Vernostný program je systém prideľovania virtuálnych bodov kupujúcemu za vykonaný nákup. Vernostný bod je virtuálna hodnota, ktorá je pridelená kupujúcemu za konkrétnu hodnotu nákupu. Bonusový účet je virtuálny účet, na ktorom je zapisovaný pohyb a stav vernostných bodov. Ochranná doba je časový úsek, počas ktorého sú vernostné body blokované. 

2.         Vernostný program je viazaný výlučne na nákup prostredníctvom elektronického obchodu (e-shopu www.htmodel.sk). Netýka sa maloobchodnej predajne, ani veľkoobchodu.

3.         Účasť kupujúceho vo vernostnom programe je dobrovoľná, ale je zo systémových dôvodov podmienená vytvorením zákazníckeho účtu v systéme e-shopu cestou registrácie.

4.         Kupujúci, ak má už urobenú registráciu, je do vernostného programu zaradený automaticky.

5.         Minimálna hodnota nákupu pre zapísanie bodov je 1,00 € (vrátane DPH). Pri nákupe pod touto hodnotou nebude pripísaný kupujúcemu žiadny vernostný bod.

Pri nákupe nad minimálnou hodnotou 1,00 € budú kupujúcemu pripísané vernostné body.

6.         Za každé celé 1,00 € nákupu nad minimálnou hodnotou (vrátane) je kupujúcemu prirátaný na jeho bonusový účet 1 vernostný bod.

7.         Finančná hodnota vernostného bodu: 1 bod = 0,05 €.

8.         Pripísané budú vernostné body len z dokončených objednávok.

9.         Zobrazenie stavu vernostného účtu: Kupujúci po prihlásení do systému uvidí celkový počet vernostných bodov, ktorý je aktuálne na jeho vernostnom účte.

10.      Čerpanie vernostných bodov: Kupujúci si v procese nákupu môže, ale nemusí vybrať možnosť čerpania vernostných bodov vo forme zľavy odrátanej od aktuálne vykonávaného nákupu.

11.      Kupujúci nemá právo žiadať vyplatenie hotovosti v hodnote nazbieraných vernostných bodov.       
        
13.      Predávajúci si vyhradzuje právo nastaviť v systéme primerane dlhú ochrannú dobu. Vernostné body z každého nákupu budú pripísané na vernostný účet kupujúcemu až po uplynutí ochrannej doby. Ak dôjde k odstúpeniu kupujúceho od nákupu (od zmluvy) počas ochrannej doby, nebudú kupujúcemu pripísané žiadne vernostné body, ktoré pôvodne zodpovedali predmetnému nákupu.

14.      Ak dôjde k vybaveniu oprávnenej reklamácie tovaru formou vrátenia kúpnej ceny, vernostné body za predmetný nákup ostanú bezo zmeny na bonusovom účte kupujúceho.

15.      Predávajúci si vyhradzuje právo pripísať na bonusový účet kupujúceho mimoriadne body napríklad pri príležitosti výročia a podobne. Kupujúci nemá automatický nárok na pripísanie mimoriadnych bodov.
 
Copyright 2020 - 2021 © creativeglass.sk - Váš partner pre kreatívnu tvorbu