Novinky
Mesačné "MOON" lampy

  Onedlho spúštame výrobu jedinečných mesačných "MOON" lámp, ktoré budú ideálne darčeky pre Vašich blízkych...

viac
Platba kartou - ONLNE

Od pondelka 18.mája 2020 prinášame pre Vás už aj online platby kartou. Zaplatíte z pohodlia Vašeho domova a my Vám už len doručíme naše výrobky :)   

viac
Výhoda registrácie

zľava na celý sortiment 5%.    Pre zľavu na nákup 5% stačí ak sa na našej stránke zaregistrujete. Pri ďalších objednávkach ceny tovaru s 5% zľavou uvidíte len ak budete prihlásený.

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Prečo my

Úvod KontaktPrečo my

prečo MY?


začali v roku 2014 túžbou po vlastnoručne vyrobených svadobných pohároch technológiou pieskovania. Neskôr sme si osvojili krású a teplo dreva, ktoré nám okamžite prirástlo k srdcu. Nakoniec sme sa rozhodli, že svoj voľný čas venujeme kráse dreva a skla a začneme tvoriť prekrásne predmety a darčeky, s ktorými sa podelíme s Vami.


Spoľahlivosť, profesionalita, príjemné jednanie a v neposlednom rade výborne odvedená práca.

 

Povedzte nám Vaše potreby a my Vám navrhneme správne riešenie.


Slovenká dieľňa  sa zaoberá výrobou darčekových predmetov podľa aktuálnych trendov a Vašich predstáv. Výrobky spoločne s Vami navrhneme podľa Vašich predstáv.


U nás máte záruku spokojnosti.


Pokiaľ si nevyberiete z naších hotových výrobkov, vyrobíme Vám na mieru podľa Vaších požiadaviek.


Spokojnosť je naše krédo!

100% Slovenký a 100% HandMade

  •  Vaše požiadavky a spokojnosť sú naša priorita.

 

Drevo a sklo je element, s ktorým sa stretávame odkedy si to človek pamätá. Výrobky z dreva a skla nám preto boli vždy blízke, nielen pre svoju sentimentálnu hodnotu, ale aj pre precíznosť spracovania a návrh originálneho dizajnu.


Tieto výrobky z dreva a skla sa k nám opäť dostávajú do popredia ako dekoračné predmety s osobitým duchom zobrazeným na ich povrchu.


Pre Slovákov drevo a sklo stelesňuje tradície a kultúru. Sú najstarším stavebným materiálom,  drevo priťahuje rezbárov, ale aj milovníkov minimalizmu a prírody, Sklo zasa vynikne svojou krásou a čistotou. Drevo z jednotlivých drevín sa odlišuje farbou, štruktúrou aj vlastnosťami. Sklo v darčekoch tvorí neoddeliteľnú súčasť jedinečných predmetov, ktoré pre Vás vyrábame.

  

Poznávanie vlastností dreva
Drevo ako materiál má veľa výhod.
V praxi to znamená, že pri jeho spracovaní treba využiť všetky jeho dobré vlastnosti. 

Copyright 2020 - 2021 © creativeglass.sk - Váš partner pre kreatívnu tvorbu