Novinky
Mesačné "MOON" lampy

  Onedlho spúštame výrobu jedinečných mesačných "MOON" lámp, ktoré budú ideálne darčeky pre Vašich blízkych...

viac
Platba kartou - ONLNE

Od pondelka 18.mája 2020 prinášame pre Vás už aj online platby kartou. Zaplatíte z pohodlia Vašeho domova a my Vám už len doručíme naše výrobky :)   

viac
Výhoda registrácie

zľava na celý sortiment 5%.    Pre zľavu na nákup 5% stačí ak sa na našej stránke zaregistrujete. Pri ďalších objednávkach ceny tovaru s 5% zľavou uvidíte len ak budete prihlásený.

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

O nás

Úvod KontaktO nás

Spomienky sú prchavé, preto ich radi zhmotňujeme...


pieskovanie skla a laserové gravírovanie je umelecký spôsob, ako vyjadriť svojim blízkym, priateľom a významným ľuďom, že nám na nich záleží. Pieskovanie skla spolu s laserovým gravírovaním dokáže vytvoriť podmanivo krásne predmety, ktoré vám budú pripomínať najkrajšie okamihy vášho života. 

Máme bohaté a dlhoročné skúsenosti s prípravou predmetov na svadby, promócie, firemné večierky, výročia alebo oslavy, ktoré vyžadujú dôkladnú prípravu a sériovú výrobu. Či už potrebujete hosťom odovzdať malú pozornosť v podobe spomienkového predmetu alebo vytvoriť nové informačné tabule na označenie firemných kancelárií, vyhovieme vašim náročným požiadavkám. Pieskujeme na sklo a nerez. Gravírujeme na všetky dostupné materiály: preglejku, sololit, číre alebo matné sklo, papier či drevo. Unikátnu techniku vypaľovania do preglejky využívajú klienti na vyhotovenie oznamov, informačných tabuliek a pozdravov. 

Laserom je možné dokonca gravírovať aj vybrané obrázky a fotografie. Pieskujeme do skla, svadobných pohárov, fľašiek a ďakovacích plakiet, pohárov a iných...

Vytvárame vianočné ozdoby gravírované a vyrezávané laserom, betlehemy či náboženské motívy. 

Vyrábame predmety už od 1 kusu a maximálne sa snažíme vyhovieť požiadavkám zákazníkov. 

Sme spoľahliví a objednané predmety dodávame vždy v dohodnutom termíne a kvalite. Motívy a texty na zákazkové výrobky dohadujeme v spolupráci so zákazníkom a dané výrobky idú do výroby až po finálnom odsúhlasení zákazníkom.

 

Tešíme sa na Vás a na spoluprácu s Vami.

 

Peter Hampl

HAMOND Group s.r.o. 

konateľ spoločnosti

Copyright 2020 - 2021 © creativeglass.sk - Váš partner pre kreatívnu tvorbu